W dniach 23 – 26 września 2014r. w Berlinie odbyły się największe w historii targi InnoTrans. Już po raz dziesiąty spotkała się międzynarodowa branża transportu osobowego oraz towarowego. Połączenie targów branżowych oraz ekspozycji na szynach było doskonałą okazją do odświeżenia dotychczasowych kontaktów biznesowych.

 

InnoTrans jest idealnym miejscem, by u źródeł zorientować się w najnowszych osiągnięciach w branży, a równocześnie porozmawiać z obecnymi ekspertami o aktualnych oraz długotrwałych trendach.

Od roku 2008, liczba gości branżowych znacznie wzrosła. W roku 2008 wynosiła ona 85 592, następnie w 2010 – 103 295, w roku 2012 wzrosłą do 121 066, a w obecnym roku – 2014 całkowita liczba gości wyniosła 126 110. Zatem targi InnoTrans rozwijają się konsekwentnie, liczba odwiedzających oraz powierzchnia wystawiennicza rosną z edycji na edycję. Jeśli chodzi o przedsiębiorstwa zagraniczne stanowią one 60 proc. wszystkich wystawców, a najwięcej targowych debiutantów przyjechało z Azji i obu Ameryk.

 

Nasza spółka również czynnie uczestniczyła w tegorocznych targach. Na miejscu byli obecni: Zarząd firmy, Członkowie Rady Nadzorczej, Dział Marketingu oraz Dział Techniczny STK S.A.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki więcej informacji

Dzięki „cookie” korzystanie ze stron internetowych jest łatwiejsze i przyjemniejsze a ich zawartość – teksty, zdjęcia, ankiety, sondy, ale również reklamy – jest lepiej dopasowana do oczekiwań i preferencji każdego użytkownika internetu

Zamknij