PRZEWOZY

Przesyłki wielkogabarytowe

Świadczymy kompleksowe usługi przewozu przesyłek nadzwyczajnych, wielkogabarytowych i wyjątkowo ciężkich, z wykorzystaniem platform i wagonów wieloosiowych.

Naszą specjalnością przez lata były przewozy elementów gotowych dla energetyki przemysłowej. Do tego celu wykorzystywaliśmy dwudziestoczteroosiowe wagony Uaai (NORCA24) umożliwiające zarówno przewóz ładunków w układzie burtowym jak i transport ładunków o jeszcze większych rozmiarach dostosowanych do przewozu urządzeń energetycznych w układzie dziobowym, gdzie stanowią one część nośną wagonu.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

Przesyłki całopociągowe

STK od lat specjalizuje się w przesyłkach całopociągowych. Przewozimy towary masowe w wagonach odkrytych i na platformach, transportujemy kontenery i cysterny zawierające paliwa i produkty chemiczne. Posiadamy duże doświadczenie w transporcie biomasy, węgla i kruszyw.

W celu ustalenia warunków i zakresu współpracy w tym zakresie naszej działalności, prosimy o kontakt z działem handlowym.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

Transport taboru

STK od lat wspiera producentów, importerów i użytkowników taboru kolejowego w przygotowywaniu i przeprowadzaniu działań logistycznych dotyczących taboru kierowanego do remontów, napraw czy modernizacji.

Możemy dla Państwa zorganizować i przeprowadzić transporty lokomotyw i wagonów do punktów serwisowych czy jednostek badawczych na terenie kraju i za granicą.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

Pociągi techniczne i wsparcie napraw infrastruktury kolejowej

Nasza kadra kolejowa i logistyczna dysponuje dużym doświadczeniem w zakresie organizacji i obsługi pociągów technicznych przeznaczonych do naprawy infrastruktury kolejowej. Pracujemy zarówno z wykonawcami robót torowych jak i prac przy sieci trakcyjnej czy systemach SRK.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki więcej informacji

Dzięki „cookie” korzystanie ze stron internetowych jest łatwiejsze i przyjemniejsze a ich zawartość – teksty, zdjęcia, ankiety, sondy, ale również reklamy – jest lepiej dopasowana do oczekiwań i preferencji każdego użytkownika internetu

Zamknij