BOCZNICE

Od ponad 10 lat pracujemy z najbardziej wymagającymi ładunkami, takimi jak paliwa czy ładunki ponadgabarytowe, przewożonymi dla najbardziej wymagających klientów na rynku, wywodzącymi się z branży paliwowej czy energetyki profesjonalnej. Jest to bez wątpienia najcięższy poligon dla firmy logistycznej.

Jednak tylko dzięki takim wyzwaniom, można zbudować zgrany i niezawodny zespół pracowniczy oraz wypracować własne rozwiązania organizacyjne, które sprawdzają się w logistyce kolejowej.

Dzięki tym doświadczeniom zdobyliśmy wiedzę i rozwiązania, które dziś możemy zaoferować Państwu w ramach usług outsourcingu kolejowego.

Obsługa częściowa

Dostarczenie lokomotyw manewrowych, ich obsługa techniczna czy świadczenie napraw na zlecenie są dla nas codziennością.

Pełna lub częściowa obsługa prawna i techniczna infrastruktury kolejowej pozostającej w Państwa posiadaniu może być świadczona przez nasze służby techniczne.

Możemy spełnić dla Państwa praktycznie wszystkie potrzeby związane z utrzymaniem i prowadzeniem prac na bocznicach kolejowych.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

Obsługa kompleksowa

Dla poprawienia wyników ekonomicznych coraz więcej firm produkcyjnych, wydobywczych i energetycznych decyduje się na całkowite oddanie działalności związanej z logistyką kolejową w ręce specjalistów. Pozwala im to na znaczące ograniczenie kosztów stałych związanych z utrzymaniem bocznic.

Dodatkową korzyścią dla zespołów menadżerskich prowadzących procesy restrukturyzacyjne w firmach jest możliwość bezkonfliktowego zmniejszenie kadry przedsiębiorstwa poprzez przesunięcie jej części związanej dotąd z obsługą logistyki kolejowej bezpośrednio do zewnętrznej firmy świadczącej tę usługę na podstawie umowy outsourcingu.

Takie rozwiązanie jest korzystne zarówno dla przedsiębiorstwa, które może skupić się wyłącznie na swojej głównej działalności produkcyjnej, jak i dla pracownika. Dla niego bowiem przejście do firmy kolejowej, działającej w dużo szerszej skali, pozwala na znacznie większe możliwości rozwoju zawodowego w przyszłości.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

Obsługa dodatkowa

Oprócz zadań typowo kolejowych, przygotowywane przez nas zespoły outsourcingowe mogą również przejmować dodatkowe zadania. Od obsługi wywrotnic, nalewaków czy innego typu systemów załadunkowych i rozładunkowych na Państwa bocznicy, przez sezonowe wsparcie rozładunków (rozmrażanie), czyszczenie wagonów czy zabezpieczanie ładunku na czas transportu – wszystkie te funkcje możecie Państwo przekazać w nasze ręce.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki więcej informacji

Dzięki „cookie” korzystanie ze stron internetowych jest łatwiejsze i przyjemniejsze a ich zawartość – teksty, zdjęcia, ankiety, sondy, ale również reklamy – jest lepiej dopasowana do oczekiwań i preferencji każdego użytkownika internetu

Zamknij